Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Branże  RSS
Colliers uruchomił wyjątkowy program. Na Polaka czeka tylko jedno miejsce

11.01.2021 14:45

Colliers International uruchomił we współpracy z Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) pierwszy w branży nieruchomości międzynarodowy program dla osób, które rozpoczynają swoją zawodową drogę w sektorze nieruchomości.

Źródło: www.pulshr.pl

Kierownik Projektu

11.01.2021 13:55

GENERAL PROPERTY SP. Z O.O.
Szukamy kandydata posiadającego: wiedzę i doświadczenie w branży budowlanej rozwinięte umiejętności
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Serwis / Technika / Montaż

Źródło: www.praca.pl

BIG InfoMonitor: Bankructwa obawia się w tym roku co trzecia firma

11.01.2021 10:33


Bankructwa obawia się w 2021 r. ponad jedna trzecia firm - głównie mikro i małych oraz z branż produkcyjnej i usługowej. Wśród przedsiębiorstw będących na rynku niecałe dwa lata widmo upadłości towarzyszy co drugiej – wynika z badań na zlecenie Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

Źródło: www.bankier.pl

Początek tego roku to kiepski moment na szukanie nowej pracy

10.01.2021 20:00

Duża niepewność i blokada części branż zmniejszają szanse na ożywienie rekrutacji na początku roku, chociaż agencje zatrudnienia dostrzegają też pozytywne sygnały.

Źródło: www.rp.pl

ZPP: Utrzymywanie ograniczeń po 17 stycznia to ryzyko fali bankructw

08.01.2021 11:35


Utrzymywanie obowiązujących ograniczeń po 17 stycznia wiąże się z ryzykiem fali bankructw w sektorach nimi objętych oraz rozprzestrzenienia się kryzysu na inne branże - uważa Związek Przedsiębiorców i Pracodawców (ZPP), który apeluje o zniesienie lockdownu.

Elektrownia atomowa w Polsce pomoże utrzymać 1,3 mln miejsc pracy

08.01.2021 5:00


Pierwsza elektrownia jądrowa ma zacząć działać w Polsce za 12 lat. Dzięki obniżeniu kosztów energii i zmniejszeniu jej emisyjności atom pozwoli utrzymać 1,3 mln miejsc pracy w najbardziej energochłonnych branżach. Stworzy też kilkadziesiąt tysięcy nowych miejsc pracy, chociaż będzie to wymagało wielu lat szkoleń, zmian w systemie edukacji zawodowej i pozyskiwania specjalistów z zagranicy.

Źródło: biznes.interia.pl

Elektrownia jądrowa pomoże utrzymać 1,3 mln miejsc pracy i stworzyć kilkadziesiąt tysięcy kolejnych

06.01.2021 14:52

Pierwsza elektrownia jądrowa ma zacząć działać w Polsce za 12 lat. Dzięki obniżeniu kosztów energii i zmniejszeniu jej emisyjności atom pozwoli utrzymać 1,3 mln miejsc pracy w najbardziej energochłonnych branżach. Stworzy też kilkadziesiąt tysięcy nowych miejsc pracy, chociaż będzie to wymagało wielu lat szkoleń, zmian w systemie edukacji zawodowej i pozyskiwania specjalistów z zagranicy. 

Źródło: www.pulshr.pl

Chcesz rozkręcić biznes od zera? Spróbuj w nieruchomościach

06.01.2021 11:01

Szukanie pomysłu na biznes jest pierwszym krokiem, gdy chcemy założyć własną firmę. Zanim zdecydujemy się na działalność w konkretnej branży, warto dobrze przeanalizować rynek i ocenić, które branże są obecnie …

Źródło: www.polskibiznes.info

Cyfrowa transformacja. 15 menedżerów o trendach w 2021 roku

03.01.2021 6:00

Czy za 5, 10, 15 lat rynek pracy znacznie się skurczy przez digitalizację, robotyzację, cyfryzację? Czy warto wprowadzić dochód podstawowy z myślą o tych, którzy nigdy nie odnajdą się w nowym świecie? Na takie m.in. pytania odpowiedziało PulsHR.pl 15 menedżerów reprezentujących różne branże. Co o cyfrowej przyszłości myślą Jowita Michalska, prezes fundacji Digital University, dr Karol Raźniewski, associate partner w People Advisory Services EY Polska, Andrzej Korkus, prezes EWL, Piotr Wielgomas, prezes Bigram czy Katarzyna Cymerman, dyrektor ds. HR w polskim oddziale Microsoft?

Źródło: www.pulshr.pl

Działasz w brany CBD? Musisz znać te możliwości!

02.01.2021 18:31

Rosnąca legalizacja marihuany doprowadziła do rozkwitu w branży opakowań, a rynek opakowań konopi indyjskich ma osiągnąć wartość kilkudziesięciu milardów do 2026 roku. Opakowania na produkty z konopi indyjskich stają się coraz bardziej popularne, podobnie jak...

Źródło: www.kariera24.info

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami