Prointegra
Wiadomości z tagiem Pozwy  RSS
Dokumentowanie zaliczki i dostawy w tym samym okresie rozliczeniowym

13.10.2020 11:04

Przyjęcie zaliczki oraz dostawa towaru lub wykonanie usługi stanowią osobne tytuły powstania obowiązku podatkowego, których nie należy potwierdzać jednym dokumentem. Jest to zrozumiałe jeżeli zdarzenia te zachodzą w różnych okresach rozliczeniowych (miesiącu, kwartale). Niekiedy jednak otrzymanie zaliczki i spełnienie świadczenia są tak nieodległe czasowo, że nie wychodzą poza ten sam okres rozliczeniowy.

Tagi: Sądy, Pozwy
Źródło: www.podatki.biz

Po czym poznać dobrą drukarnię online – krótki poradnik klienta

13.10.2020 10:56

Jak nie dać się naciąć na kiepską drukarnię lub nie przepłacić? Po czym poznać kogoś, kto zna się na rzeczy? Przede wszystkim liczą się fakty! Portfolio, dobry kontakt, przejrzysty cennik, …

Źródło: www.polskibiznes.info

USA: słabsze dane z rynku pracy

02.10.2020 13:50

We wrześniu przybyło w USA 661 tys. etatów (poza rolnictwem), gdy średnia prognoz analityków mówiła o wzroście o 850 tys.

Źródło: www.rp.pl

Praca i dom na głowie. Czyli codzienność warszawianek

01.10.2020 11:58

Warszawianki i Ukrainki pracujące i żyjące w Warszawie na co dzień mają do rozwiązania takie same problemy, jak pani w całej Polsce. Poza pracą zawodową, to na ich barkach częściej spoczywa prowadzenie domu czy opieka nad dziećmi.

Źródło: www.pulshr.pl

Osuszacz powietrza – czy poradzi sobie z wilgocią w biurze?

28.09.2020 11:50

Nadmierna wilgoć w pomieszczeniach zdecydowanie nie wpływa na nasze zdrowie. Wilgotne ściany są pożywką dla rozwoju pleśni i grzybów. Co więcej, wilgoć może mieć wpływ także na obniżenie solidności konstrukcji budynku. Dlatego też warto zadbać o to, by poziom wilgotności w pomieszczeniach zawsze był optymalny. To ważne zwłaszcza w przestrzeni...

Tagi: Sądy, Biuro, Pozwy
Źródło: www.ta-praca.pl

Hybrydowy model pracy - 3 podstawowe rodzaje

21.09.2020 13:35

Hybrydowy model pracy to połączenie pracy zdalnej z pracą stacjonarną. Zyskał na znaczeniu w dobie epidemii koronawirusa. Poznaj 3 podstawowe rodzaje hybrydowego modelu pracy. Jakie są jego zalety?

Źródło: kadry.infor.pl

Mindful minimalism czyli jak czerpać więcej radości z pracy?

08.09.2020 16:07

Stres nie pozwala na cieszenie się z życia i pracy. Jak się go pozbyć i czerpać przyjemność z wykonywanej pracy? Wystarczy wprowadzić mindful minimalism. Na czym polegają zasady minimalizmu uważnego?

Tagi: Prawo, Pozwy
Źródło: kadry.infor.pl

„TO(działa)MY!” – wyjątkowy projekt dla szkół

02.09.2020 15:53


Od dziś każda szkoła w Polsce może zgłosić się do udziału w innowacyjnym projekcie edukacyjno-społecznym „TO(działa)MY!”. Projekt jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na inicjatywy wykraczające poza ramy tradycyjnej edukacji. Jest szansą dla uczniów na rozwijanie umiejętności i kompetencji niezbędnych we współczesnym świecie. Nauczycielom daje okazję wprowadzenia metody projektowej do zajęć lekcyjnych. Organizatorami inicjatywy są UNICEF […]

Źródło: raportcsr.pl

Primost Południe dokończy prace na trasie S5

25.08.2020 15:53


GDDKiA poinformowała we wtorek, że podpisała umowę ws. dokończenia robót na obiektach inżynierskich w ramach budowy drogi ekspresowej S5 Poznań - Wrocław, odcinek Poznań – Wronczyn. Umowa opiewa na blisko 4,7 mln zł.

Tagi: Umowy, Prawo, Pozwy
Źródło: www.bankier.pl

Ślusarz

25.08.2020 9:27

Poznanska Spółdzielnia Mieszkaniowa ”WINOGRADY” w Poznaniu
Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Winogrady” w Poznaniu Osiedle Przyjaźni 125B, Poznań zatrudni
Lokalizacja: wielkopolskie, Poznań
Obszar zawodowy: Serwis / Technika / Montaż

Źródło: www.praca.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami