f4up
Wiadomości z tagiem Premie  RSS
Pracodawcy RP: COVID-19 atakuje, a wytycznych na przyszłość wciąż brak

30.10.2020 22:05

Zdaniem Pracodawców RP, po piątkowej konferencji premiera Mateusza Morawieckiego gospodarka i przedsiębiorcy mogą odetchnąć z ulgą, ale tylko częściowo. - Z jednej strony dobrze, że rząd nie nakazał zamknięcia poszczególnych branż, ale z drugiej niepokoi to, że nie przedstawił jasnych wytycznych dotyczących przyszłości - stwierdzają.

Źródło: www.pulshr.pl

Będą zmiany warunków dla przedsiębiorców korzystających z tarczy finansowej PFR

30.10.2020 17:17


Będą zmiany warunków dla przedsiębiorców, którzy skorzystali z pomocy finansowej z Tarczy Finansowej PFR - zapowiedział w piątek premier Mateusz Morawiecki.

Źródło: www.bankier.pl

Premier: Odmrożenie zamkniętych branż możliwe w grudniu

30.10.2020 16:10


Premier Mateusz Morawiecki wyraził w piątek nadzieję, że w grudniu lub nawet pod koniec listopada będzie można odmrażać zamknięte obecnie branże. Chodzi m.in. o gastronomię i branżę fitness.

Źródło: www.bankier.pl

Koronawirus. Premier zaleca pracę zdalną!

30.10.2020 15:40


- Skierujcie pracowników do pracy zdalnej - zaapelował do przedsiębiorców premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji w sprawie nowych restrykcji związanych z pandemią koronawirusa. Pracownicy administracji publicznej także będą pracować w trybie zdalnym (tam, gdzie to możliwe) - poinformował premier.

Źródło: biznes.interia.pl

Netto po raz kolejny wypłaci premie pracownikom

30.10.2020 15:13

Chcąc podziękować swoim pracownikom za codzienny trud i zaangażowanie w tym niełatwym czasie, sieć handlowa Netto zdecydowała o przyznaniu im dodatkowych świadczeń. Dodatek przewidziany jest dla osób, które świadczyły pracę w październiku, wykonując swoje obowiązki w warunkach stresu i napięcia, związanego z możliwym zakażeniem koronawirusem.

Tagi: Premie
Źródło: www.pulshr.pl

Rząd ogłosi zmiany dla pracowników biurowych

30.10.2020 14:31


W piątek mają być przekazane nowe zalecenia dotyczące funkcjonowania cmentarzy 1 i 2 listopada, ale premier Morawiecki zapowiedział też nowe wytyczne dla pracy biurowej. Specustawa koronawirusowa uprawniła pracodawców do wprowadzania pracy zdalnej na podstawie decyzji, wiążącej dla pracownika. Ale są warunki.

Źródło: biznes.interia.pl

Lewica chce zawiesić na dwa tygodnie nauczanie w szkołach i wprowadzić zasiłki opiekuńcze dla rodziców

29.10.2020 20:32

Lewica chce zawiesić na dwa tygodnie nauczanie w szkołach i wprowadzić zasiłki opiekuńcze dla rodziców na ten czas. Szef klubu Krzysztof Gawkowski przekazał, że zwróci się do premiera o powołanie edukacyjnego zespołu zarządzania kryzysowego

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Koordynator ds. Sprzedaży

29.10.2020 15:57

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
Oferujemy: umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie;  premie uzależnione od wyników sklepu i działu;  udział w wypracowanym zysku firmy, akcjonariat
Lokalizacja: łódzkie, Sieradz
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Źródło: www.praca.pl

Koordynator ds. Sprzedaży

29.10.2020 15:57

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
Oferujemy: umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie;  premie uzależnione od wyników sklepu i działu;  udział w wypracowanym zysku
Lokalizacja: łódzkie, Sieradz
Obszar zawodowy: Kadra zarządzająca

Źródło: www.praca.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami