Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Rekrutacja  RSS
Informatyk [rekrutacja online]

12.01.2021 15:59

Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych mvb
mvb - specjalistyczna firma w branży elektronicznych systemów bezpieczeństwa, automatyki
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Szczecin
Obszar zawodowy: Informatyka / Administracja

Źródło: www.praca.pl

Programista [rekrutacja online]

min. roczne doświadczenie na stanowisku programista wykształcenie wyższe informatyczne znajomość środowiska .NET Framework znajomość relacyjnych baz
Obszar zawodowy: Informatyka / Programowanie

Scripting DevOps Working Student [rekrutacja online]

12.01.2021 15:36

NOKIA
  Daily activities Working Student’s duties are about supporting daily software integration – a
Lokalizacja: dolnośląskie, Wrocław
Obszar zawodowy: Telekomunikacja

Ekspert ds. Metod Ilościowych - modele IRB [rekrutacja online]

12.01.2021 14:02

ING Tech Poland
Zakres obowiązków 40%- Rozwój metodologii modelowania ryzyka 30%- Pomoc w aplikacji standardów modelowania w
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Księgowość / Audyt / Podatki

Projektant Systemów Zabezpieczeń Technicznych i Instalacji Elektrycznych [rekrutacja online]

12.01.2021 14:01

wykształcenie w zakresie elektrotechniki - elektryki, elektroniki, automatyki mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz
Obszar zawodowy: Inżynieria / Projektowanie

Magister Farmacji [rekrutacja prowadzona online]

12.01.2021 10:01

Apteka Dr.Max
Czekają na Ciebie: stabilna praca w sieci będącej liderem branży wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane gwarantowanym systemem premiowym
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Połczyn-Zdrój
Obszar zawodowy: Farmaceutyka / Biotechnologia

Technik Farmaceutyczny [rekrutacja prowadzona online]

Obowiązki: wydawanie leków, doradzanie i udzielanie informacji pacjentom prawidłowe przyjmowanie i realizowanie
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Koszalin

Kierownik Sekcji Utrzymania Ruchu i Infrastruktury (m/k)

12.01.2021 9:56

Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o.
Proces rekrutacji prowadzony jest dla nowej lokalizacji w odległości ok. 100 km od Poznania.CV powinno być złożone w języku
Lokalizacja: wielkopolskie, Poznań
Obszar zawodowy: Serwis / Technika / Montaż

Zrównoważony rozwój i dobro planety wpływają na rekrutację. Dla młodych to ważne

12.01.2021 9:54

Co drugi Europejczyk z pokolenia Z myśli nad rozpoczęciem studiów czy pracy związanych z działalnością na rzecz naszej planety. 48 proc. młodych Polaków twierdzi, że jest dla nich ważne, by ich pracodawca trzymał się zasad zrównoważonego rozwoju i dbał o dobro Ziemi.

Źródło: www.pulshr.pl

Starsze wiadomości »
Klatka.pl
Kontakt z nami