Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Sport  RSS
Kierownik / Koordynator Magazynu

12.01.2021 15:51

Varroc Lighting Systems
Zakres obowiązków: Zarządzanie zespołem pracującym w systemie 3 zmianowym Raportowanie wyników do Menedżera Planowania Produkcji i
Lokalizacja: lubelskie, Niemce
Obszar zawodowy: Transport / Spedycja

Źródło: www.praca.pl

Specjalista ds. logistyki

12.01.2021 11:59

BZK Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. K.
Wymagania: Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku w transporcie lub spedycji drogowej. Znajomość
Lokalizacja: mazowieckie, Koprki

Maszynista Pojazdów Kolejowych

11.01.2021 15:27

STRABAG Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Cała Polska Zadania: Obsługa pociągu sieciowego UCS Wsparcie zespołu w realizacji prac związanych z
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Tagi: Polska, Sport

Szukamy Następców Mistrza

11.01.2021 11:33

Skoki narciarskie na fali sukcesów Małysza, po wygraniu przez niego Turnieju Czterech Skoczni w 2002 r., stały się najbardziej popularnym sportem narodowym, dystansując nawet piłkę nożną. Grupa LOTOS wspiera nie tylko polską kadrę narodową, ale także współtworzy i finansuje Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – „LOTOS Szukamy Następców Mistrza”. Podczas współpracy LOTOSU […]

Tagi: LOT, Sport, Lotos
Źródło: raportcsr.pl

Kierowca

11.01.2021 10:02

Grupa Inter Cars
Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie
Lokalizacja: mazowieckie, Pruszków

Magazynier

10.01.2021 15:46

P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.
mile widziane uprawnienia spawalnicze tlen-acetylen, mile widziane: uprawnienia UDT do obsługi suwnic z poziomu
Lokalizacja: dolnośląskie, Jelenia Góra

Tagi: Sport

Specjalista ds. sprzedaży (road transport)

10.01.2021 14:13

ROHLIG SUUS Logistics SA
Korzyści dla Ciebie: Koleżeńska, partnerska atmosfera w pracy Opieka medyczna, ubezpieczenie na
Lokalizacja: małopolskie, Kokotów

Specjalista ds. sprzedaży w Dziale Eksportu

09.01.2021 12:25

IBSS BIOMED S.A.
Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED Spółka Akcyjna Ekspert w dziedzinie szczepionek i probiotyków. Cechują nas rozwiązania
Lokalizacja: małopolskie, Kraków
Obszar zawodowy: Logistyka / Dystrybucja

Pracownik ds. Wsparcia Sprzedaży

09.01.2021 12:18

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group
Co oferujemy? Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Elastyczne godziny pracy Prywatną opiekę medyczną, możliwość nabycia karnetu sportowego
Lokalizacja: opolskie, Opole
Obszar zawodowy: Ubezpieczenia

Wiceprezes / Członek Zarządu firmy świadczącej usługi zarządzania i nadzoru (inżyniera kontraktu) nad kontraktami budowlanymi w sektorze ochrony środowiska, przemysłu, transportu, energetyki i innych

09.01.2021 11:47

CONTROL PROCESS S.A.
Wykształcenie wyższe kierunkowe, Umiejętności pozyskiwania i realizacji kontraktów
Obszar zawodowy: Kadra zarządzająca

Starsze wiadomości »
Klatka.pl
Kontakt z nami