Prointegra
Wiadomości z tagiem Sprzedaż  RSS
Konsultant ds. wsparcia klientów rynku niemieckojęzycznego

31.10.2020 9:57

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
biegły poziom języka niemieckiego, dobra znajomość języka angielskiego (min. B2), doświadczenie w zakresie obsługi klienta w
Lokalizacja: śląskie, Katowice
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Źródło: www.praca.pl

Split payment w przypadku sprzedaży abonamentów

31.10.2020 4:32

Przedsiębiorca nie będzie zobligowany do stosowania mechanizmu podzielonej płatności w sytuacji udostępniania abonamentów na oprogramowanie, które wydawane jest klientom poprzez pobranie aplikacji oraz w przypadku sprzedaży skanerów, które posiadają wyłącznie wbudowaną funkcję skanowania. Zatem sprzedaż oferowanych przez przedsiębiorcę ww. usług i towarów nie jest objęta obowiązkiem umieszczenia na fakturach sprzedaży wyrazów "mechanizm podzielonej płatności" - wyjaśnił Dyrektor KIS w interpretacji indywidualnej.

Źródło: www.podatki.biz

Doradca klienta - Visual Merchandiser

30.10.2020 16:35

Bershka
Warunki zatrudnienia: umowa o pracę bez okresu próbnego atrakcyjny system wynagrodzeń możliwość otrzymania bonusu do wynagrodzenia po
Lokalizacja: pomorskie, Gdańsk

O czym pamiętać wybierając firmowe prezenty świąteczne?

30.10.2020 16:31

W niektórych porach roku prezenty firmowe są koniecznością – prezenty dla nowego sprzedawcy, prezenty wysyłane jako podziękowania za firmę klienta, prezenty dla pracowników i menedżerów, a lista jest długa. Podaruj niewłaściwy prezent, a może on...

Źródło: www.kariera24.info

Specjalista ds. obsługi infolinii sklepu internetowego z j. angielskim

30.10.2020 16:05

Armatis-LC Polska Sp. z o.o.
W ramach współpracy z nami oferujemy: profesjonalne szkolenie wstępne, na którym zyskasz wiedzę z
Lokalizacja: małopolskie, Kraków

Doradca Klienta

30.10.2020 15:56

OCHNIK S.A.
Wymagania wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę; otwartość na szybkie zdobywanie wiedzy; życzliwość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Lokalizacja: dolnośląskie, Wrocław

Specjalista ds. sprzedaży / Key account

30.10.2020 15:50

Gerdes MC sp.z o.o.
Obszar odpowiedzialności obejmuje: Nawiązanie współpracy z nowymi klientami Rozwój i wsparcie biznesu z
Lokalizacja: wielkopolskie, Poznań

Pracownik Infolinii Obsługowej

30.10.2020 15:49

Co zyskujesz pracując z nami: gwarantowaną podstawę za każdą godzinę pracy pracę w centrum Katowic w nowoczesnym

Specjalista ds. przedłużania umów

30.10.2020 15:44

Czym będziesz zajmować się w pracy? kontaktem telefonicznym ze stałymi klientami, celem przedłużenia pakietu
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa

Asystent sprzedaży

30.10.2020 9:59

Melle Sp. z o.o.
Zakres obowiązków: rozliczanie kosztów transportu (weryfikacja faktur transportowych oraz
Lokalizacja: wielkopolskie, Stary Staw k. Ostrowa Wielkopolskiego
Obszar zawodowy: Administracja biurowa

Starsze wiadomości »
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami