Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Stanowiska  RSS
Czarnek: Brak refleksji rektora. Nie wróży to dobrze uczelni

12.01.2021 20:08

- Liczyłem na to, że pan rektor wysłucha dokładnie słów pana ministra zdrowia Adama Niedzielskiego i wyciągnie z tego rzeczywiście odpowiednie wnioski i będzie refleksja - ocenił stanowisko rektora WUM minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek.

Źródło: www.rp.pl

Monter / Monterka łączników elektrycznych

12.01.2021 15:32

Trenkwalder
zdolności manualne, dokładność, skrupulatność, doświadczenie na podobnym stanowisku będzie
Lokalizacja: wielkopolskie, Kórnik, Śrem, Zaniemyśl
Obszar zawodowy: Przemysł / Produkcja

Źródło: www.praca.pl

Back Office / Customer Support Team Lead

12.01.2021 13:42

CCPORTER Sp.zo.o.
Oferujemy: Międzynarodowe i dynamiczne środowisko sprzyjające rozwojowi zawodowemu Stanowisko z dużym zakresem odpowiedzialności
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Specjalista ds. logistyki

12.01.2021 11:59

BZK Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. K.
Wymagania: Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku w transporcie lub spedycji drogowej. Znajomość
Lokalizacja: mazowieckie, Koprki
Obszar zawodowy: Transport / Spedycja

Artur Jankowski prezesem Nestlé Polska

12.01.2021 7:53

Zmiany na szczycie Nestlé Polska. Z dniem 1 stycznia 2021 roku stanowisko prezesa objął Artur Jankowski.

Źródło: www.pulshr.pl

Anglia praca w ogrodnictwie przy kwiatach od zaraz w Hull UK

11.01.2021 16:34

Agencja zatrudnienia poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Anglii przy kwiatach. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Hull UK z podstawową znajomością języka angielskiego minimum. Ogrodnictwo specjalizuje się w pełnej gamie roślin do ogrodu i domu. Farma zaopatruje wszystkich głównych detalistów w Wielkiej Brytanii i jest liderem na rynku swoich produktów. Stanowisko pracy i zakres […]

Źródło: praca-sezonowa24.pl

Specjalista ds. kontrolingu

11.01.2021 14:01

Prefa Sp. z o.o.
wykształcenia wyższe w dziedzinie stanowiska; doświadczenie na podobnym stanowisku 2 lata; umiejętności
Lokalizacja: małopolskie, Krzeszowice
Obszar zawodowy: Finanse / Bankowość

Technik Analityki Medycznej

11.01.2021 13:55

Synevo Sp. z o.o.
Opis stanowiska Obsługa Pacjentów w punkcie pobrań; Wykonywanie czynności pielęgniarskich w
Lokalizacja: pomorskie, Kartuzy
Obszar zawodowy: Medycyna / Opieka zdrowotna

Przedstawiciel Handlowy Dział Klientów Strategicznych

11.01.2021 11:46

Wurth Polska Sp. z o.o.
Twój profil: 3-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym Znajomość lokalnego rynku przedsiębiorstw oraz
Lokalizacja: podlaskie, Białystok, Zambrów, Bielsk Podlaski i okolice

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Kadr [rekrutacja online]

11.01.2021 9:58

Contract Administration Sp. z o.o.
Opis stanowiska: Zapewnienie prawidłowej obsługi kadrowej pracowników Administrowanie dokumentacją
Obszar zawodowy: Księgowość / Audyt / Podatki

Starsze wiadomości »
Klatka.pl
Kontakt z nami